fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Neymar flirton me Barcelonën

Publikuar

Neymar ende nuk ka firmosur vazhdimin e kontratës me PSG.

Komentet publike të cilat po i bënë Neymar nuk janë aspak në përputhje me atë se çfarë po ndodhë prapa skenës, shkruan Mundo Deportivo, duke iu referuar bisedimeve sekrete që po i mban Neymar për rikthimin e tij te Barcelona.

Zyrtarisht para mediave Neymar ka deklaruar se ai do të zgjasë kontratën me PSG, mirëpo gazetat spanjolle deri sa e njejta nuk ndodhë do të vazhdojnë spekulimet rreth çështjes së tij.

Të mërkurën, Neymar së bashku me skuadrën nuk arritën që në stadiumin e tyre të ndalin Manchester Cityn e Pep Guardiolas, që i mundi me rezultat 2:1./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021