fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Chelsea përgadit 100 Milion për Lukaku

Publikuar

Sipas të përditshmës The Sun, Chelsea janë të interesuar për qendër sulmuesin belg, dhe janë duke përgaditu 100 milion euro, për rikthimin e tij në Stamford Bridge.

Sulmuesi belg i cili nuk ka mundur më heret të bëjë impakt të madh në klubin londinez, tash pas shitjes së tij nga Manchester United, dhe transferimit në Itali tek Inter, impakti i tij është shumë i lartë.

Kjo është edhe arsye pse “blutë” e Londrës janë të interesuar ta rikthejnë sulmuesin belg, Romelu Lukaku./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021