fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Ronaldo në Manchester United

Publikuar

Tashmë po i afrohemi verës, dhe jemi afër hapjes së merkatos verore të transferimeve te lojtarëve.

Nga temat e shumta do të janë edhe yjet botërorë të futbollit, ku bënë pjese edhe ylli portugez Cristiano Ronaldo.

Sipas Gianluigi Longari, përmes llogarisë së tij në twitter ka bërë me dije se Jorge Mendes, menaxheri i Cristiano Ronaldos, e sheh vetëm Manchester United si opsion në qoftë se sulmuesi 36-vjeçar largohet nga “zonja e vjetër”/tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021