fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

PSG me ofertë për Messin

Publikuar

Klubi francez do ti ofroj një “kontratë të pamposhtur” yllit argjentinas. Kontrata që ka përgaditur PSG është tri-vjeçare që ta josh Lionel Messin, shkruan TNT Sports.

Klubi parisien do të ofroj kontratën për Lionel Messi, në afat dy vjeçar me mundësi zgjatje edhe për një me termin “kontratë e pamposhtur”./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021