fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Halaand drejt largimit nga Dortmund

Publikuar

Erling Halaand do të bëjë presion për largim nga klubi, në qoftë se Borussia Dortmund nuk arrinë të siguroj një vend në Ligën e Kampionëve, rarpoton bild.

Sulmuesi norvegjez, është duke u ndjekur nga Real Madrid dhe Manchester City, e të cilat mund ta shfrytëzojnë mundësinë, në qoftë se Dortmund nuk kualifikohet në Ligën e Kampionëve./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021