fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Mourinho në Serie A?

Publikuar

Jose Mourinho është i përgaditur për një rikthim të mundshëm tek Inter, në qoftë se Antonio Conte largohet këtë verë, sipas Calciomercato.

Trajneri portugez ka mbetur “pa punë”, që nga shkarkimi i tij nga Tottenham Hotspur pas rezultateve të dobëta dhe është i hapur për një rikthim në Serie A.

Conte është shumë afër titullit, mirëpo marrëdhëniet e tij me drejtuesit e klubit zikaltër nuk janë stabile./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021