fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Rezultatet e Zgjedhjeve në Shqipëri: PS në epërsi

Publikuar

Kur edhe ka filluar numrimi i votave në Shqipëri, tashmë edhe i kemi rezultatet e para të cilat na tregojnë një diferencë të lehtë nga partia në pushtet.

PS – 49.58%
PD – 38.70 %
LSI – 7.12 %

Momentalisht janë të numruara rreht 30% të votave.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021