fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Varane preferon Manchester United-in

Publikuar

Mbrojtësi francez i Real Madrid sipas të gjitha gjasave do të largohet nga klubi madrelien duke qenë i vendosur për lëvizje drejt Old Trafford.

Kjo lëvizje mund të ndodhë gjatë verës në qoftë se Varane largohet nga Real Madrid, dhe aj pëlqen opsionin e transferimit te ‘djajtë e kuq’, shkruan AS.

Varanes i ka mbetur vetëm edhe një vit kontrat me Real Madrid, dhe kështu është duke u bërë shënjestër e gjithë klubeve prestigjioze evropiane.

AS shkruan se 27-vjeçari dëshiron të luaj në Premier Ligë, dhe u jep përparësi para kampionëve të Ligë 1 të Francës./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021