fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Osmani takon Osmanin

Bujar Osmani gjatë ditës së sotme është takuar edhe me Ministren e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla.

Publikuar

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani.

Mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje në fillim të takimit, ndërsa konferencë për medie nuk do të ketë.

Ndryshe Bujar Osmani gjatë ditës së sotme është takuar edhe me Ministren e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021