fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Man.Utd zyrtarizon interesimin për Cristiano Ronaldo

Publikuar

Manchester United janë të hapur për rikthimin e portugezit në klubin ku është zhvilluar si futbollist.

Bazuar në Gazzetta dello Sport, Manchester United ka bërë të ditur interesimin e tyre për rikthimin e futbollistit portugez në Teatrin e Ëndrrave.

Kontaktet janë vendosur mes zyrtarëve të Manchester United dhe përfaqësuesit të Cristiano Ronaldos, agjentin Jorge Mendes, dhe është bërë me dije që fituesi i 5 fishtë i topit të artë, mund të lirohet nga Juventus me vetëm 26 milion funte./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021