fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Ekskluzive: Ibrahimovic edhe 1 vit te Ac Milan

Publikuar

Sulmuesi suedez 39-vjeçar ka zgjatur kontratën me Ac Milan, edhe 1 vit tjetër, e gjithë kjo vjen si rezultat i paraqitjeve të mrekullueshme të Ibrahimovic, gjatë sezonit 2020-2021.

Zlatan Ibrahimovic do të hyj në të 40-tat e tij duke qenë në nivelin më të lartë të futbollit, dhe duke luajtur në top klub, e në të njejtën kohë duke qenë kontribuesi kryesor i sukseseve të Ac Milan këtë sezon.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021