fbpx
Lidhu me Ne!

Shqipëri

Kapet një peshkaqen në brigjet e Vlorës

Peshkaqeni është parë shumë afër bregut dhe më pas është nxjerrë me litarë në breg.

Publikuar

Një peshkaqen është pikasur të enjten në bregdetin Vlorës pranë bazës ushtarake të Pashalimanit.

Peshkaqeni është parë shumë afër bregut dhe më pas është nxjerrë me litarë në breg.

Sipas dëshmive të peshkatarëve mendohet që ngrohja e ujërave ka bërë që peshkaqeni të afrohet në kaq distancë nga bregu.

Peshkaqeni është gjetur me sytë e plasur, dyshohet nga gjuetia e paligjshme me dinamit.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021