fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

E ardhmja e Bruno Fernandes, lidhet me Paul Pogba

Publikuar

“Djajtë e kuq” janë në pritje të nënshkrimit të kontratave.

Bruno Fernandes është i gatshëm që të nënshkruaj me Manchester United kontratën e re, shkruan The Sun, mirëpo gjithë kjo nëse edhe Paul Pogba e nënshkruan zgjatjen e kontratës.

Djajtë e kuq i kanë bërë gati ofertat e tyre për kontrat e reja me të dy mesfushorët dhe vetëm pritet të negociohet për detajet e mëtutjeshme.

Duke parë shkëlqimin e tyre së fundi, Manchester United do i duhet gjithësesi që të ofroj kushtet për qëndrimin e Fernandes dhe Pogba./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021