fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Anfield dhe Old Trafford: Dy miqësore mes Man. Utd dhe Liverpool, gjatë verës

Publikuar

Manchester United dhe Liverpool tashmë janë në bisedime për organizimin e dy ndeshjeve miqësore mes tyre njëra në Old Trafford e tjetra në Anfield, të cilat do të janë parapërgaditëse për rikthimin e tifozëve në stadiume sezonin e ardhshëm, shkruan The Times.

Njëra në Korrik e tjetra në Gusht, parashihet të mbahet këto miqësore. Të dyja klubet gjithashtu janë duke shikuar edhe mundësi tjera për organizimin e lojërave para-sezonale, që do të ju nevojiteshin edhe si përgaditje për sezonin e ardhshëm./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021