fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Jose Mourinho te Celtic

“Nuk kam nevojë për pushim” është shprehur Jose Mourinho

Publikuar

Portugezi, Jose Mourinho, është një prej kandidatëve për postin e menaxherit të klubit skocez, Celtic.

Jose Mourinho ka thënë që është i interesuar menjëherë të gjejë një punë të re sa më shpejtë që është e mundur, pasi që nuk ka nevojë për pushim, sipas The Sun.

Sidoqoftë, Eddie Howie ende konsiderohet si favoriti për të parin e klubit nga skocia./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021