fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Barcelona në bisedime me Depay

Publikuar

Barcelona janë në bisedime për të nënshkruar me sulmuesin holandez, Memphis Depay, sipas OnzeTv3.

Lëvizja e blaugranëve për shërbimet e holandezit, vjen pas kërkesës së trenerit të Barcelonës, Ronald Koeman, i cili është i interesuar ta ketë Depay edhe në klub, pasi që e kishte menaxhuar atë sa ishte pjesë e kombëtarës holandeze.

Depay është i ngazëllyer me mundësinë e transferimit të tij në Barcelonë, edhe pse nuk do të ketë ndonjë pagë marramendse për shkak të problemeve financiare në të cilat po kalon klubi nga katalonia./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021