fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid

Publikuar

Lojtari i Bayern Munchen, David Alaba, këtë verë mbetet lojtar i lirë, pasi kontrata me bavarezët i skadon.

28-vjeçari, David Alaba, ka arritur marrëveshje me madrelienët, e cila do të jetë 5-vjeçare, do të thotë deri më 2026, me këtë tregohet se Barcelona nuk është më opsion, për të, shkruan Max Bielefeld, gazetar në Sky.

Kontrata nuk është nënshkruar ende, mirëpo kjo do të bëhet në javët në vazhdim./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021