fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Nagelsmann, top kandidat për menaxhimin e Tottenham

Publikuar

Julian Nagelsmann është trajner profesional gjerman i cili momentalisht udhëheq klubin nga Bundesliga gjermane RB Leipzig.

Çmimi i 33-vjeçarit gjerman është rreth 12 milion Euro, pagesë kjo që në rast të ndonjë marrëveshjeje do ti shkonte klubit RB Leipzig si dëmshpërblim, transmeton Daily Mail.

Të hënën në mëngjes Tottenham mbeti pa menaxher, pas shkarkimit të Jose Mourinho nga drejtimi i klubit. /tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021