fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Ekskluzive: Man. Utd, Juventus, Inter dhe Ac Milan largohen nga ECA

Publikuar

Drama në futbollin Evropian po vazhdon.

Manchester United, Juventus, Inter Milan dhe Ac Milan tashmë kanë dhënë dorëheqje nga pozitat e tyre në Asociacionin Evropian të Klubeve.

Të gjithë ata përfaqësues që kanë pasur përfaqësues në ECA, kanë dhënë dorëheqje. Mbetet të shihet në vazhdim se çfarë do të ndodhë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021