fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Zenit afër nënshkrimit me Umtiti

Publikuar

Gazetari sportiv, Fabrizio Romano, njofton përmes Twitter, se Zenit janë të interesuar për qendërmbrojtësin francez, Samuel Umtiti.

Barcelona, janë të hapur për shitjen e tij, dhe tani mbetet në duart e lojtarit i cili duhet të vendos, pasi që ka edhe oferta tjera nga klube Evropiane. Negociatat do të vazhdojnë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021