fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Inter të uritur për Emerson

Publikuar

Inter janë shumë të urritur për transferimin e Emerson Palmieri gjatë afatit kalimtar veror, raporton todofichajes.

Antonio Conte duket se përsëri dëshiron të ribashkohet me mbrojtësin e krahut të majtë të Chelsea, e të cilin Conte e ka sjell nga Roma në vitin 2018.

Juventus poashtu është i interesuar për Emerson, i cili gjatë kësaj sezone është paraqitur vetëm dy herë për blutë e Londrës./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021