fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Luka Modric vazhdon kontratën

Publikuar

35-vjeçari kroat është në vitin e tij të fundit të kontratës me Real Madrid, mirëpo forma e tij konstante e bënë atë ende të vlefshëm për mesfushën e Real Madrid.

Është raportuar nga media të ndryshme edhe për përfundimin e kohës së tij në Madrid, mirëpo gazetari i mirënjohur Fabrizio Romano, ka njoftuar se kontrata me Madridin është nënshkruar, dhe vetëm ka mbetur që ky dakordim të bëhet publik nga palët.

Luka Modric, po ashtu është edhe fitues i topit të artë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021