fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Arsenal dhe Tottenham në “luftë” për Mertens

Mertens pranë transferimit në Premier Ligën Angleze

Publikuar

Rivalët e Veriut të Londrës, Arsenali dhe Tottenhami janë gati për tu përballur mes vete për transferimin e përfaqësuesit belg të Napolit, Dries Mertens, raporton Voetbal24.

Napoli janë në kërkim të një blerësi për 33-vjeçarin për merkaton verore të transferimeve, dhe mundësia është që Mertens të përfundoj në Premier Ligën Angleze.

Mbetet të shihet edhe çfarë çmimi do ti vendoset nga Napoli, dhe se a do të jetë i përballueshëm për ekipet e interesuara./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021