fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Chelsea i ndanë rrugët me Ziyech

Publikuar

Chelsea janë duke i ndarë rrugët me Hakim Ziyech, pas një sezoni, sipas të përditshmes spanjolle AS.

Të kaltërit nga Londra, janë të interesuar të gjenerojnë fonde këtë verë, duke e futur në listën e transferimeve Hakim Ziyech, me Tammy Abraham dhe Tiemoue Bakayoko.

Në 17 ndeshje të luajtura në Premier Ligë, Ziyech ka shënuar 1 herë dhe ka asistuar tri prej tyre. /tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021