fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Harry Kane i interesuar për Man. Utd-në

Publikuar

Djajtë e kuq janë të interesuar për sulmuesin e Tottenham.

Sipas raportimeve nga Football Insider, Manchester United ka marrë një përkrahje të madhe për të bërë një lëvizje senzacionale që do ta sjellte Harry Kane në Teatrin e Ëndrrave.

Sulmuesi i Tottenham është duke shikuar mundësinë e largimit nga klubi i veriut të Londrës këtë verë, për shkak të mungesës së ambicies, dhe me Manchesterin që janë të interesuar ta kenë në rradhët e veta.

Kane thuhet që është i interesuar potencialisht ti bashkohet Djajve të Kuq, të cilët janë një nga klubet e pakta që mund të përballojnë shumën prej 125 Milion Funte./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021