fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Declan Rice, i jep shpresë Djajve të Kuq

Publikuar

Ylli i çekanëve ka biseduar me kolegët e tij të kombëtarës mbi mundësinë e transferimit në Teatrin e Ëndrrave.

Declan Rice e ka shpenzuar kohën e tij gjatë ndeshjeve të kombëtarës, duke diskutuar mundësinë e transferimit të tij në Manchester United, me bashkë lojtarët e kombëtarës Angleze të cilët luajnë për djajtë e kuq, thuhet në shkrimin e Mancheser Evening News.

Mesfushori i West Ham ka qenë një nga shtyllat kryesore të arritjeve të klubit të tij në garën për top katër, dhe është lidhur edhe me kalime tek rivalët tjerë gjatë kësaj periudhe.

Bisedat e tij për Manchester United e prezantojnë një nga sinjalet më të fuqishme deri më sot, se aj mund të lëvizë në një të ardhme të afërt./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021