fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Transfer: Shkëmbimi Pogba – Ronaldo

Publikuar

Ylli i Juventusit, drejt Manchester United.

Manchester United janë të interesuar të kthejnë në skuadrën e tyre Cristiano Ronaldo, shkruan gazeta italiane, Calcio Mercato.

Manchester United do të tentojnë një operacion veror i cili do të mund të qonte Paul Pogba, në klubin nga qyteti i Torinos, ndërsa do të mundësonte rikthimin e Cristiano Ronaldo.

Kjo po ashtu duket e mundur duke pas parasysh që Manchester United janë duke e përfunduar këtë kampanjë në TOP 4 të Premier Ligë e cila do ti sjellë përfitime ekonomike, që do të mund të ndihmonin pastaj në transferet verore. /tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021