fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Calvert Lewin, nënshkrim fantastik për Man. Utd

Rio Ferdinand, mendon se zgjidhja mund të gjendet tek sulmuesi i Everton, Dominic Calvert Lewin

Publikuar

Ikona e Manchester United, Rio Ferdinand, mendon se reprezentuesi anglez, i cili paraqitet për Everton, do të ishte prurje fantastike për skuadrën e udhëhequr nga Ole Gunnar Solsjkaer.

Trajneri i Man. Utd, Solskjaer duket se është në gjahë për një qendër sulmues, duke qenë se është e paqartë e ardhmja e Edinson Cavani dhe mospërmbushja e rolit të numrit 9-të nga Anthony Martial.

Emra të shumtë janë përfolur për një lidhje të mundshme, siç janë Erling Haaland dhe Harry Kane, mirëpo legjenda e Manchester United, Rio Ferdinand, mendon se zgjidhja mund të gjendet tek sulmuesi i Everton, Dominic Calvert Lewin.

Këto fjalë Rio Ferdinand i tha në kanalin e tij FIVE në youtube./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021