fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Hoti i trimëruar, i thotë Vucicit, Ushtria e Kosovës, është këtu

Publikuar

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, në një shkrim në faqen e tij në Facebook është shfaqur i trimëruar me Forcën e Sigurisë së Kosovës, duke thënë se ushtria e Kosovës është e gatshme.

Hoti tutje ka thënë se Kosova ka ushtrinë e saj, e gatshme dhe tanimë pjesë e ushtrisë amerikane në misione paqeruajtëse. “Më me qetësi, më me qetësi”, i është drejtuar Hoti, Vucicit.

Vazhdo më shumë
Kliko për koment

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021