fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Arsenal me ofertë për Hakimi

Hakimi në radarin e të kuqve nga Londra

Publikuar

Arsenali janë duke përgaditur ofertë për yllin e Interit.

Sipas gazetës spanjolle AS, Arsenali kanëo të gatshme ofertën për mbrojtësin e Interit Achraf Hakimi.

22-vjeçari shihet si zëvendësimi adekuat i Hector Bellerin, i cili është lidhur me një mundësi transferimi drejt Barcelonës.

Inter janë të gatshëm të dëgjojnë ofertat për yllin e tyre vetëm nëse ato vijnë në shumën prej 50 Milion Euro./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021