fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Spanjë – Kosovë, minuta 75, rezultati 3:1

Spanja ngrit prap epërsin prej dy golash

Publikuar

Spanja në minutën e 75, shënoj gol, përmes Morenos, nga një goditje nga këndi, e përfunduar, nga e debutuesi Moreno, me gol.

Mbesin edhe 15 minuta deri në fund të ndeshjes.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021