fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Spanjë – Kosovë, pjesa e parë, 2:0

Pas një dominimi të Spanjës, pjesa e parë përfundon 2:0.

Publikuar

Spanjë – Kosovë, pjesa e parë përfundon me rezultat 2:0 për Spanjën.

Kjo pjesë e parë ishte në përgjithësi e dominuar nga Spanja, e cila kishte posedim të topit me 80%, krahas me 20% për Kosovën.

Golashënues për Spanjën, Dani Olmo dhe Ferran Torres./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021