fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Spanjë – Kosovë, minuta 30, rezultati 0:0

Rrezikime të lehta nga kombëtarja e Kosovës

Publikuar

Kosova ka marrë një iniciativë të lehtë në këtë periudhë në ndeshjen me Spanjën.

Rreth minutës së 30 kombëtarja e Kosovës pati rast shumë të mirë, mirëpo nuk rezultoj i suksesshëm nga sulmuesit tanë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021