fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Spanjë – Kosovë, minuta 20, rezultati 0:0

Spanja po e dominon lojën kundër kombëtarës së Kosovës

Publikuar

Spanja po e dominon lojën kundër kombëtarës së Kosovës. Kjo vërehet edhe me posedimin e topit nga Spanja e cila është në favor të tyre 79 me 21.

Kosova po tenton me kundërsulme të befasoj Spanjën.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021