fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Lajmi i fundit: Vdes Rasim Thaçi

Publikuar

Ka vdekur në moshën 71 vjeçare humoristi i mirënjohur Rasim Thaçi.

Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar i biri i tij Artan Thaçi.

Kujtojmë se Rasim Thaçi ka qenë i infektuar me COVID-19 dhe të njëjtit i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore si pasojë e virusit.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021