fbpx
Lidhu me Ne!

Kosovë

Nis takimi Abdixhiku vs Osmani

Publikuar

Tashme ka nisur takimi mes kryetarit të LDK-së Lumir Abdixhiku dhe deputetës se LVV, e cila është edhe kandidate për presidente Vjosa Osmani.

Në këtë takim, që po mbahet në Kuvend të Kosovës, po merr pjesë edhe nënkryetari i parë i LDK-së Lutfi Haziri.

Abdixhiku me heret ka deklaruar se do të takohet me pretendenten për pozitën e presidentit në Kosovë Vjosa Osmani, për të diskutuar pozicionin e saj karshi disa çështjeve, veçmas ndaj LDK-së

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021