fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Futboll: Kosova – Lituania, miqësorja para kualifikueseve

Publikuar

Sot në ora 20:45, Kombëtarja e Kosovës do të zhvilloj miqësore me Lituaninë, në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë.

Kjo ndeshje vjen para kualifikueseve të cilat do t’i zhvillojë Kosova kundër Spanjës dhe Suedisë.

Në këtë ndeshje Kosova do të jetë me dy mungesa mjaftë të mëdha, Amir Rrahmani dhe Aro Muriq, njëri i lënduar e tjetri i suspenduar nga Kombëtarja për arsye disciplinore.

Ndeshjën do të mund ta ndiqni në RTK 1. /tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021