fbpx
Lidhu me Ne!

Kosovë

Çfare dite e konsideron Osmani, 22 marsin?

Publikuar

Vjosa Osmani, u.d. Presidente pak ora para nisjes se seancës se Kuvendit, këtë moment e ka cilësuar si “të bardhë”.

Në një shkrim në Facebook, Osmani ka shkruar “Ditë e Bardhë” të cilën e ka shoqeruar me një foto të një peme që sapo ka filluar të lulëzoj.

Vjosa Osmani, pritet të zgjedhet presidente e Kosovës, meqë, subjekti me të cilin ka kandiduar në zgjedhjet e 14 shkurtit i ka fituar mbi 49 % të votave./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021