fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Rendohet qarkullimi – shkaktohen aksidente (Video)

Publikuar

Të reshurat e fundit të bores, ka vështirësuar qarkullimin e automjeteve në Rrugën e Kombit. Neglizhenca dhe mos mirëmbajtja e duhur e rrugës ka rezultuar me aksidente të ndryshme.

Lexuesit e Tipografit, kanë dërguar video me pamje nga gjendja e rend e rrugës dhe aty nuk shihen përgjegjësit për mirëmbajtjen e rrugës.

Nuk raportohet për të lënduar apo të vdekur, por demet materiale shihet se janë të mëdha.

Kujtojmë se për mirëmbajtjen e rrugës, paguhet një tarife prej 5 euro për vetura./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021