fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Pedro Neto në radarin e United

Publikuar

Manchester United janë duke përgaditur 50 Milion Funte, për yllin e Wolves, i cili shihet si alternativë e Jadon Sancho, shkruan The Sun.

Neto e përmbush profilin e krahut të djathtë të sulmit të cilën Manchester United janë të interesuar ta përforcojnë. Duke e parë që Jadon Sancho i Borussia Dortmund, mund të ju kushtoj shtrejtë, për shkak të mos uljes së çmimit nga Borussia Dortmund, Manchester United, e sheh si alternativë mjaftë të mirë portugezin Pedro Neto, i cili është i ambientuar në Premier Ligën Angleze. /tipografi/

 

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021