fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Formacionet: Real Madrid – Atalanta

Publikuar

Në ora 21:00 filloon ndeshja Real Madrid – Atalanta

Këto janë formacionet e të dyja skuadrave:

Real Madrid, 4-3-3: Courtois; Nacho, Ramos, Varane, Mendy; Modric, Kroos, Valverde; Lucas, Benzema, Junior Vinicius

Atalanta, 3-4-2-1: Sportiello; Djimsiti, Romero, Toloi; Maehle, de Roon, Pessina, Gosens; Pasalic, Malinovsky; Muriel

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021