fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Bayern Munchen i interesuar per Valverden

Publikuar

Mesfushori i Real Madridit Federico Valverde është në listë e dëshirave të Bayernit, shkruan Marca.

Gjigantët e Bundesligës janë të interesuar për 22 vjeçarin menjëherë pas largimit të Thiago Alcantares në verën e kaluar, mirëpo madrelienët kanë mbyllur dyert në atë kohë, për këtë transferim.

Bayerni do të tentoj prap këtë verë që të siguroj shërbimet e Valverde, mirëpo siç duket Real Madrid nuk janë të interesuar për shitjen e tij./tg/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021