fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Pogba në radarin e PSG-së

Publikuar

Ylli i Manchester United mund të ketë PSG-në si destinacion të radhës.

Në shkrimin e “Foot Mercato” thuhet që PSG e kanë identifikuar Paul Pogba-në, si mundësi për ta transferuar. Thuhet që 27 vjeçari francez tashmë edhe është kontaktuar nga klubi parisien, për një lëvizje të mundshme gjatë verës. /tg/

 

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021