fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Sigal Prishtina fiton klasiken kundër KB Trepça

Publikuar

Sigal Prishtina ka marrë një fitore të rëndësishme kundër KB Trepça, me rezultat 85-80.

Derbi mes Prishtinës dhe Trepçës, këtë herë i takoj prishtinasve të cilët gjatë gjithë kohës ishin në epërsi, mirëpo shpeshherë KB Trepça ua rrezikonte epërsinë./tg/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021