fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Prishtina humb nga Feronikeli

Publikuar

Sot është zhvilluar java e 25-të e Superligës së futbollit të Kosovës.

Takimi ka filluar në ora 13:00 dhe është zhvilluar në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Vendasit e udhëhequr nga Klodian Duro, kanë mposhtur skuadrën e FC Prishtinës me rezultat 2:0, ku të dy golat janë shënuar nga Simonovski.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021