fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

ZYRTARE: “BABA” te Gjilani

Publikuar

Tashmë gjithçka është zyrtare, Ismet Munishi është kryetrajner i SC Gjilanit.

Këtë e ka konfirmuar përmes faqës së Facebook, klubi i futbollit nga Gjilani. Ky bashkëpunim është nënshkruar për 1 vitë e gjysmë kontratë.

Ismet Munishi, për momentin ishte trajner i lirë, pas largimit të tij nga klubi i Suharekës, FC Ballkani, ndërsa angazhimi i tij te SC Gjilani, vjen pas rezultateve të dobëta të kësaj skuadre nën drejtimin e Bylbyl Sokolit.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021