fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Juventusi ende pas Paul Pogba

Publikuar

Juventusi ende dëshirojnë rikthimin e Paul Pogba në Seria, kështu raporton Calciomercato.

Mesfushori në vazhdimësi është lidhur me një rikthim te gjigantët e Torinës, dhe një rikthim i tij mund të ndodhë gjatë verës.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021