fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Barella qëndron tek Inter

Publikuar

Nicolo Barella është i gatshëm të refuzoj Manchester Unitedin, Barcelonën, Bayern Munchenin, Real Madridin dhe PSG-në, shkuran Calciomercato.

Mesfushori është i gatshëm të që të nënshkruaj me Inter, ku klubi po i ofron dyfishim të pagës. /tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021