fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester City udhëheq garën për Haaland

Publikuar

Real Madridi, Chelsea dhe Manchester United janë gjithashtu të interesuar për yllin e Borussia Dortmund.

Manchester City është duke udhëhequr kundrejtë Manchester United, Real Madrid, dhe Chelsea në garën për të nënshkruar me Erling Haaland, raporton Daily Mail.

City tashmë ka kontaktuar edhe me menaxherin e tij, Mino Raiola, për të përforcuar radhët e skuadrës së udhëhequr nga Pep Guardiola./tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021