fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Treni godet një veturë në Ferizaj

Publikuar

Treni ka goditur një veturë në Ferizaj rreth orës 19:55 të mbrëmjes së sotme. Persona të lënduar nuk ka pasur nga ky aksident.

Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Kanun Veseli nga zyra për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Ferizaj.

“Njësitet e policisë me të dëgjuar për rastin kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes”, ka thënë Veseli për klankosova.

“Aksidenti ka ndodhur në rrugën që të dërgon për Gjilan, persona të lënduar nuk ka, ka vetëm dëme materiale”./tg/

 

.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021